Nowości narzędzia i elektronarzędzia
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów Narzędzia do drewna Akcesoria


  1. Ostatnio dodane produkty - narzędzia elektronarzędzia
  1. Ostatnio dodane informacje - narzędzia elektronarzędzia
Menu narzędzia-elektonarzędzia

Nowa linia narzędzi
Stanley
dla hydraulików
Nowa linia narzędzi Stanley dla hydraulików Firma Stanley rozbudowuje swoją ofertę o nową gamę narzędzi do nowoczesnych instalacji hydraulicznych.
Przy ich projektowaniu zwrócono szczególną uwagę na jakość oraz niezawodność.


Nowa linia narzędzi Stanley dla hydraulików Nowa linia narzędzi Stanley dla hydraulików Firma Stanley rozszerzyła swoją ofertę o nową linię narzędzi niezbędnch do domowych prac hydraulicznych. Wśród nowości są różnego rodzaju obcinaki do rur miedzianych i rur z tworzyw sztucznych, klucze do montażu armatury oraz giętarki. Narzędzia zostały stworzone z myślą o wszelkich pracach przy instalacjach wodno - sanitarnych w kuchni i łazience, podczas których zawsze potrzebujemy coś przyciąć, zgiąć lub połączyć.

Nową linię produktów Stanley otwiera automatyczny obcinak do rur, który umożliwia szybkie i łatwe cięcie rur miedzianych o stałej średnicy (15 mm lub 22 mm). Po cięciu za pomocą obcinaka Stanley powierzchnia rury pozostaje gładka i gotowa do wykonania spoiny. Dzięki temu możliwe jest szybkie i dokładne cięcie bez konieczności korekty obrabianych powierzchni. Narzędzie jest bardzo proste w użyciu. Posiada automatyczną regulację docisku, a w celu wykonania cięcia wystarczy je docisnąć do rury i przekręcić. Jest dostępny w dwóch rozmiarach: do rur o średnicy 15 mm i 22 mm.

Kolejny produkt z nowej linii Stanley to uniwersalny klucz nastawny do montażu armatury. Klucz automatycznie dopasowuje się do nakrętki umożliwiając pracę w trudnodostępnych miejscach. Uchylne pokrętło znacznie ułatwia dokręcanie. W celu zabezpieczenia przed korozją, narzędzie zostało pokryte chromowaną powłoką.

W grupie nowych produktów jest także mini giętarka do rur. Narzędzie to może być wykorzystywane do gięcia rur miedzianych, używanych zwykle w systemach centralnego ogrzewania i samochodowych układach hamulcowych. Giętarka posiada podziałkę kątową zaginanego elementu, która umożliwia ustawienie odpowiedniego kąta. Odlewny korpus sprawia, że narzędzie jest bardzo wytrzymałe, a dzięki radełkowanej rękojeści nie wyślizgnie się nam z dłoni podczas pracy. Produkt ten umożliwia wyginanie rur o małej średnicy (6 mm, 8 mm i 10 mm). W ofercie dostępna jest także giętarka do zaginania rur o większej średnicy.

Cena poszczególnych narzędzi:

Automatyczny obcinak do rur– 70 PLN
Klucz do montażu armatury– 70 PLN
Mini giętarka do rur – 88 PLN


Wszystkie produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach
narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.mat. Stanley