Aktualności - narzędzia i elektronarzędzia
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Nowy sklep Hilti w Warszawie

Nowy
sklep Hilti
w WarszawieFirma Hilti uruchomiła w Warszawie nowoczesny, wielkopowierzchniowy sklep Hilti Center (HC). Nowy sklep mieści się przy ul. Łopuszańskiej 36.
Uroczyste otwarcie w obecności Tomasa Trocila, prezesa Hilti (Poland) Sp. z o. o., miało miejsce 8 marca br.


Nowo otwarte Hilti Center zostało stworzone z myślą o Klientach, którzy cenią profesjonalne doradztwo i oszczędność czasu. Oprócz standardowej oferty dostępnej we wszystkich Hilti Center, Klienci odwiedzający warszawski sklep mają możliwość zapoznania się z rozszerzonym asortymentem produktów Hilti, w tym rozwiązań z zakresu techniki instalacyjnej. Dzięki specjalnie przygotowanym stanowiskom demonstracyjnym, mogą także samodzielnie przetestować produkty oraz uzyskać fachową pomoc od pracowników sklepu. W nowo otwartym sklepie uruchomione zostało pierwsze Centrum Diagnostyczne, w którym wykonywane są drobne przeglądy oraz testy akumulatorów. W sklepie można także przystąpić do programu długoterminowego najmu elektronarzędzi Hilti – „Zarządzanie Flotą Urządzeń”.

Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie

Warszawskie HC jest pierwszym sklepem Hilti w Polsce stworzonym w oparciu o nową, korporacyjną filozofię podejścia do Klienta. Jej podstawą jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zapewnienie im maksymalnego komfortu zakupów, dlatego układ alejek oraz prezentacja produktów zostały zaprojektowane tak, aby Klient mógł intuicyjne skompletować cały system niezbędny do realizacji swojego projektu.

„Ogromnie cieszę się, że również polscy Klienci mogą doświadczyć nowej jakości Hilti. Tego typu sklepy zostały już otwarte w Szwecji, Niemczech i Hiszpanii. A teraz kolej na pierwszy wielkopowierzchniowy sklep w Polsce. Sukces naszych Klientów, jest naszym sukcesem. Jestem dumny, że możemy towarzyszyć polskim profesjonalistom w realizacji ich projektów.” – powiedział Tomas Trocil, prezes Hilti (Poland) Sp. z o.o.


Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie
W planach firmy jest otwarcie kolejnych wielkopowierzchniowych sklepów Hilti Center w największych polskich aglomeracjach.


mat. Hilti
www.hilti.pl
Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie Nowy sklep Hilti w Warszawie