Nowości narzędzia i elektronarzędzia
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów Narzędzia do drewna Akcesoria


  1. Ostatnio dodane produkty - narzędzia elektronarzędzia
  1. Ostatnio dodane informacje - narzędzia elektronarzędzia
Menu narzędzia-elektonarzędzia

Narzędzia NWS

Nowoczesne, Wszechstronne, Skuteczne
Ergonomiczne kształty gwarantujące łatwość użytkowania, trwały materiał oraz wszechstronność i skuteczność zastosowania to cechy idealnych narzędzi ręcznych. Fachowcy na co dzień pracujący z kombinerkami, obcinaczkami czy kluczami marzą o bezpiecznych oraz wytrzymałych przyrządach. Firma Lange Łukaszuk wprowadzając na rynek innowacyjne obcinaczki i kombinerki firmy NWS zaskoczył wszystkich i sprowadził narzędzia z przyszłości do teraźniejszości.

Narzędzia NWS od Lange Łukaszuk
Fabryka przedsiębiorstwa NWS znajduje się w Niemczech, specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju narzędzi ręcznych, takich jak kombinerki, obcinaczki boczne czy szczypce. Przyrządy firmy NWS są znane i cenione od ponad 30 lat na całym świecie, zarówno przez profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Łatwości użytkowania oraz minimalny wysiłek podczas pracy sprawiają, że z urządzeń NWS często korzystają także kobiety. W Polsce, dzięki wyłącznemu dystrybutorowi - firmie Lange Łukaszuk - powstała liczna grupa użytkowników narzędzi NWS, która stale powiększa swoje grono o kolejnych zadowolonych posiadaczy tych przyrządów.

NWS – Nowoczesny Warsztat Specjalisty

Każdy profesjonalista wie, że narzędzia wykonane z trwałych materiałów i leżące pewnie w dłoni to prawdziwy skarb. Miękki uchwyt, komfortowa rękojeść oraz ograniczniki zabezpieczające przed ześlizgnięciem się sprawiają, że urządzenia te trzyma się pewnie, a wysiłek potrzebny do wykonania nimi pracy jest naprawdę niewielki. Jednocześnie wysoka jakość wykorzystanych materiałów – stal narzędziowa o podwyższonych charakterystykach - sprawia, że narzędzia firmy NWS są trwałe i niezawodne. Potwierdzeniami doskonałej jakości przyrządów firmy NWS są zwycięstwa w rankingach przeprowadzanych przez liczne czasopisma zajmujące się tematyką branżową, takich jak „Selbst Ist Der Mann”, a także liczne grono zadowolonych użytkowników.

NWS FantasticoPlus – pomoc w szczególnie ciężkich pracach

Ciekawą propozycją przygotowaną przez NWS są precyzyjne obcinaczki boczne FanstasticoPlus przeznaczone do szczególnie ciężkich prac. Starannie wykonane, indukcyjnie hartowane ostrza, umieszczone w obcinaczkach bocznych NWS FantasticoPlus poradzą sobie z niejednym trudnym materiałem. Bez problemu przetną nawet drut fortepianowy o grubości 3 mm. Dzięki obecności specjalnej stali narzędziowej, która warunkuje twardość i elastyczność obcinaczki oraz udoskonalonej dźwigni do lepszego przenoszenia siły cięcia, wysiłek towarzyszący przecinaniu materiału jest zmniejszony nawet o 40 %. Z kolei dwukomponentowa, komfortowa rękojeść sprawia, że obcinaczki nie wyślizgują się z rąk.

NWS Quattro Gripp – pewny chwyt dla profesjonalistów

Doskonałą alternatywą dla zwykłych obcęgów są, przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów, szczypce hydrauliczne NWS QuattroGripp. Podwójnie ząbkowane i indukcyjnie wzmacniane szczęki w szczypcach hydraulicznych NWS QuattroGripp bez trudu - i bez omsknięcia - przytrzymają obrabiany przedmiot. Ząbkowane i zwarte szczęki gwarantują zarówno pewność chwytu poprzez nie ześlizgiwanie się przedmiotu, jak i możliwość użytkowania w ograniczonej przestrzeni. Z kolei nowatorski mechanizm grzechotkowy „Drag and Drop” sprawia, że szczęki szybko i dokładnie dopasowują się do kształtu trzymanego przedmiotu. Szczypce hydrauliczne NWS QuattroGripp posiadają również specjalny chwytak do drutu lub gwoździ, który pomoże skutecznie przytrzymać nawet najdrobniejsze elementy. Dodatkowo producent, dbając o komfort pracy, umieścił na ergonomicznie ukształtowanej rękojeści miękki winyl oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniem dłoni.

NWS - Nowoczesna technologia wspiera dobrą jakość

Firma NWS, w trosce o najwyższą jakość swoich narzędzi, wytwarza je jedynie w dwóch fabrykach znajdujących się na terenie Niemiec: w Solingen oraz w znanym z tradycji wytwarzania narzędzi ręcznych Steinbach-Hallenber. NWS należy do grupy przedsiębiorstw nowoczesnych - stosuje i dba o rozwój najnowszych technologii, większość procesów produkcyjnych została w pełni zautomatyzowana – wykonują je roboty. Warto również zwrócić uwagę, że z myślą o zadowoleniu i poczuciu komfortu użytkowników narzędzi ręcznych, firma NWS oferuje 5 letnią gwarancję na wszystkie swoje produkty.

Łatwo psujące się, mało wytrzymałe narzędzia ręczne są zmorą każdego fachowca i majsterkowicza. Świetnym rozwiązaniem w tym wypadku będą kombinerki, obcinaczki i szczypce hydrauliczne firmy NWS. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wymagające niewielkiego nakładu siły fizycznej przy zachowaniu dużej efektywności działania – po prostu ergonomiczne narzędzia przyszłości!

Obcinaczki boczne FantasticoPlus marki NWS      - promocyjna cena netto od 97,00 zł
Szczypce hydrauliczne QuattroGripp marki NWS - promocyjna cena netto od 73,00 zł

mat. Lange Łukaszuk