Nowości narzędzia i elektronarzędzia
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów Narzędzia do drewna Akcesoria


  1. Ostatnio dodane produkty - narzędzia elektronarzędzia
  1. Ostatnio dodane informacje - narzędzia elektronarzędzia
Menu narzędzia-elektonarzędzia

Niestraszne roztopy
z pompami zanurzeniowymi
Vulcan i Tryton

Logo ProfixHurtowania narzędzi ręcznych i elektronarzędzi Profix wprowadziła nową serię pomp zatapialnych Tryton. Nowe pompy zanurzeniowe w metalowych obudowach ze stali nierdzewnej w ofercie Profix to TPB5502 550 W, TPB1102 1100.

Profix pompa zatapialna szlamowa Vulcan do wody brudnej Ocieplenie powoduje wiele przypadków zalań piwnic. W marcu takich wypadków będzie znacznie więcej. Jak pokazują dostępne dane - każde 5 cm śniegu po roztopieniu to nawet 10 litrów wody na każdy metr kwadratowy. Zalane pomieszczenia należy jak najszybciej osuszyć. Nie da się tego zrobić bez wypompowania wody. Trzeba do tego przystąpić możliwie szybko. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele pomp zanurzeniowych do brudnej wody, które sprawdzą się idealnie w takich przypadkach. Spośród wielu produktów - z całą stanowczością polecamy pompy do brudnej wody marki Vulcan i Tryton. Pierwsza z nich sprawdzi się w przypadku zalań niewielkich powierzchni, druga poradzi sobie z większymi. Pompy wyposażone są w silniki z uzwojeniami miedzianymi co znacznie zwiększa ich niezawodność i wydłuża czas bezawaryjnego użytkowania. Za pośrednictwem pomp Tryton i Vulcan woda może być usunięta nawet do bardzo niskiego poziomu. Urządzenia radzą sobie z dużymi gabarytowo zanieczyszczeniami (maksymalna średnica do 38 mm). Są proste w obsłudze i konserwacji. Zajmują mało miejsca. Można z nich korzystać przez cały rok. Raz poniesiony wydatek pozwala skutecznie radzić sobie z anomaliami pogodowymi i szybko pozbywać się wody z pomieszczeń, w których jej być nie powinno.

Profix pompa zatapialna szlamowa Vulcan VPB4001 Pompa zanurzeniowa Vulcan VPB4001 400 W
Niewielka, pompa zanurzeniowa do poboru jak również do przepompowywania i wypompowywania wody. Przeznaczona jest do wody czystej i lekko zabrudzonej (średnica ziarna zanieczyszczeń do 35 mm). Wyłącznik pływakowy automatycznie włącza i wyłącza pompę oraz daje możliwość ustawienia odpowiedniego punktu załączenia. Odporny na ścieranie wirnik zapewnia długie użytkowanie.

Profix pompa zatapialna szlamowa Tryton Profix pompa zatapialna szlamowa Vulcan VPB7501 Pompa zanurzeniowa Vulcan VPB7501 750 W
Średniej wielkości, pompa zanurzeniowa do poboru jak również do przepompowywania i wypompowywania wody. Przeznaczona jest do wody czystej i lekko zabrudzonej (średnica ziarna zanieczyszczeń do 35 mm). Konstrukcja pozwala na wypompowywanie wody do bardzo niskiego poziomu, a duża moc jest wystarczająca by tłoczyć wodę aż do wysokości 9 m. Wyłącznik pływakowy automatycznie włącza i wyłącza pompę oraz daje możliwość ustawienia dowolnego punktu wyłączenia. Odporny na ścieranie wirnik zapewnia długie użytkowanie.

Profix pompa zatapialna szlamowa Tryton TPB5502 Pompa zanurzeniowa Tryton TPB5502 550 W
Trwała pompa zanurzeniowa w wytrzymałej metalowej obudowie do poboru jak również do przepompowywania i wypompowywania wody. Przeznaczona jest do wody czystej i lekko zabrudzonej (średnicy ziarna zanieczyszczeń do 35 mm). Wyłącznik termiczny chroni silnik przed przegrzaniem, a odporny na ścieranie wirnik zapewnia przedłużony okres eksploatacji.

Profix pompa zatapialna szlamowa Tryton TPB1102 Pompa zanurzeniowa Tryton TPB1102 1100 W
Wyjątkowo mocna i wytrzymała pompa dzięki obudowie ze stali szlachetnej. Do wszechstronnego zastosowania przy przepompowywaniu i wypompowywaniu wody brudnej (średnica ziarna zanieczyszczeń do 38 mm). Odporny na ścieranie wirnik zapewnia długi okres eksploatacji. Podczas pracy silnik pompy jest pod kontrolą zainstalowanego wyłącznika termicznego, który chroni go przed przeciążeniem podczas pracy. Nie bez znaczenia jest ogromna wydajność pompy 14 500 litrów na godzinę co znacznie skraca czas potrzebny na ratowanie zalanych miejsc.Pompy zatapialne i wszelkie niezbędne akcesoria wodne dostępne są w ciągłej sprzedaży w sklepach patronackich Profix, oraz w internetowym sklepie detalicznym pod adresem: http://www.narzedzianonstop.pl/ogrodnicze/program-wodny/

mat. Profix