Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów Narzędzia do drewna Akcesoria


  1. Ostatnio dodane produkty - narzędzia elektronarzędzia
  1. Ostatnio dodane informacje - narzędzia elektronarzędzia
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Aktualności narzędzia i elektronarzędzia
Akumulatorowy pistolet do kleju na gorąco ONE+ R18GLU od Ryobi®

Oryginalny
gadżet dla pań

- pistolet do kleju
na gorąco od Ryobi®Kreatywne i zaradne kobiety lubią praktyczne prezenty, a marka Ryobi® wie, co sprawi im prawdziwą radość. Akumulatorowy pistolet do kleju to idealne rozwiązanie dla aktywnych pań, które samodzielnie zmieniają, remontują i dekorują swoje cztery kąty.

Domowe majsterkowanie przestaje być już wyłącznie męską domeną. Coraz więcej kobiet sięga po narzędzia i samodzielnie wykonuje większość prac. Użycie młotka czy wiertarki nie sprawia im już większego problemu, więc szukają innych przydatnych urządzeń do drobnych prac naprawczych i nie tylko. Taki właśnie jest pistolet do kleju na gorąco 18V ONE+ R18GLU-0 od Ryobi®, którego szeroki wachlarz zastosowań spełni oczekiwania płci pięknej.
Akumulatorowy pistolet do kleju na gorąco ONE+ R18GLU od Ryobi® Akumulatorowy pistolet do kleju na gorąco ONE+ R18GLU od Ryobi® Akumulatorowy pistolet do kleju na gorąco ONE+ R18GLU od Ryobi®

KLEJ, KTÓRY KLEI WSZYSTKO

Pistolet Ryobi® połączy praktycznie wszystkie materiały, takie jak papier, tektura, tekstylia, skóra, plastik, drewno, metal, korek czy kamień. Sprawdzi się przy klejeniu mebli czy naprawie dziecięcych zabawek. To idealne urządzenie, które znajdzie również zastosowanie w pracowni rękodzieła artystycznego czy warsztacie, przy pracach dekoracyjnych i modelarskich, takich jak decoupage, scrapbooking, tworzenie zabawek, biżuterii itp.

PRACUJ WYGODNIE

* Poręczność i komfort użytkowania to zdecydowane zalety pistoletu 18V ONE+ R18GLU-0. Wszystko za sprawą niskiej masy i miękkiego, ergonomicznego uchwytu, które minimalizują obciążenie dłoni i ramion podczas pracy.

* Krótki czas rozgrzewania – zaledwie 3 minuty wystarczą, aby rozpocząć klejenie. Dodatkowo to wskaźnik LED informuje o gotowości urządzenia do pracy.
Akumulatorowy pistolet do kleju na gorąco ONE+ R18GLU od Ryobi®

Dane techniczne:

Napięcie: 18V
Średnica dysz: 3 mm
Średnica wkładu klejącego: 11 mm Waga bez akumulatora: 0,39 kg

Wyposażenie:

3 sztyfty kleju

Cena urządzenia: 169,00 zł (brutto)

Pistolet do kleju na gorąco należy do serii urządzeń Ryobi® ONE+, które zasilane są za pomocą jednego akumulatora i ładowarki.

mat. Ryobi